تجدید ساختار شرکت‌ها

تجدید ساختار شرکت‌ها

تجدید ساختار مالی و به تبع آن ساختار سازمانی موجب افزایش ارزش بازار شرکت و بهبود عملکرد عملیاتی می‌گردد. تجدید ساختار اصطلاحاً به معنی سازماندهی دوباره ساختارهای قانونی، عملیاتی، مالکیت و سایر ساختارهای شرکت می‌باشد. هدف از این کار، افزایش سودآوری یا سازماندهی بهینه شرکت با توجه به نیازهای کنونی شرکت است. دلایل دیگری نیز ممکن است برای تجدید ساختار وجود داشته باشد، از جمله تغییر در مالکیت یا ساختار مالکیت و یا عکس‌العمل به بحران‌ها یا تغییرات در فضای کسب و کار مانند ورشکستگی و تغییر مدیریت. 

تجدید ساختار می‌تواند به صورت تجدید ساختار شرکت‌ها، تجدید ساختار بدهی و تجدید ساختار مالی نیز اتفاق بیافتد. در هر سازمانی نوع ساختار سازمانی به ابعاد سازمان، میزان سرمایه‌گذاری‌ها، تعداد کارکنان، حجم و تنوع تولیدات و یا خدمات، سطح تکنولوژی و همچنین موقعیت و شرایط خاص هر سازمان بستگی دارد. 

عدم دسترسی به مشاوره صحیح در خصوص ضرورت و چگونگی ایجاد نجدید ساختار شرکت‌ها، اکثر صاحبان کسب و کار و مدیران بنگاه‌های اقتصادی را در پیشبرد فعالیت‌هایشان با مشکل مواجه می‌سازد. شرکت مشاور سرمایه‌گذاری سهم آشنا با بهره‌گیری از نیرو‌های متخصص در حوزه مالی، مدیریتی و حقوقی، خدمات مشاوره‌ای را در خصوص طراحی و تجدید ساختار مالی و حقوقی شرکت‌ها ارائه می‌نماید.

سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خیابان شهید یعقوبی (هشتم)، پلاك ٢٧، طبقه سوم، واحد ٧
کدپستی:  1998617494
تلفن:  2771 داخلی 308 و 310
آدرس ایمیل:   info@saiaco.ir
ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 الی 17:00